Вступна кампанія-2026: створено довідник про гуртожитки НМУ
Фахівці Приймальної комісії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за узгодженням із студентським містечком нашого Університету розробили довідник «Гуртожитки НМУ». Систематизований матеріал містить докладну інформацію про кожен із шести гуртожитків та стане в пригоді вступникам, студентам-першокурсникам НМУ.
Так, НМУ імені О.О. Богомольця має 6 гуртожитків на 3376 ліжко-місць. У кожному гуртожитку є читальні зали, душові кімнати з бойлерами для подачі гарячої води, кімнати з пральними машинами, спортивні зали. Поряд є магазини, кав’ярні, розташовані зупинки громадського транспорту.
Довідник «Гуртожитки НМУ» містить докладну інформацію про місце розташування гуртожитків і маршрути до них, за яким факультетом / Інститутом вони закріплені, про кількість кімнат і студентів у кімнаті, облаштовані укриття. У довіднику зазначені схеми поселення у гуртожиток для вступників пільгових категорій і студентів, які не мають пільг, перелік необхідних для поселення документів.
Що важливо, з питання поселення в гуртожиток, студенти пільгових категорій мають звернутися у свій директорат / деканат, а студенти, які не мають пільг, – до директора студентського містечка за адресою: м. Київ, вулиця Грушецька, 14-А, гуртожиток №4.
Схема поселення в гуртожиток:
а) для студентів, які мають пільгу:
Крок 1. Після отримання запрошення від директорату / деканату 24-26 серпня потрібно звернутися за вказаною у ньому адресою для отримання заяви та ордера на проживання. При собі треба мати: паспорт, ІПН, документи на підтвердження пільги.
Крок 2. Після отримання ордера та заяви з підписом директора інституту / декана, потрібно звернутися до директора студентського містечка для реєстрації та отримання ліжко-місця у гуртожитку за адресою: м. Київ, вул. Грушецька, 14-А, гуртожиток №4. При собі мати паспорт, ІПН, документи на підтвердження пільги, заяву, ордер на проживання, 2 фото та медичну довідку з результатами флюорографії, огляду дерматолога, сімейного лікаря.
Крок 3. Після реєстрації у директора студентського містечка, необхідно звернутися у відповідний гуртожиток для реєстрації і поселення.
б) для студентів, які не мають пільг:
Крок 1. Після отримання запрошення від директорату / деканату 27-28 серпня, потрібно звернутися до директора студентського містечка для реєстрації та отримання ліжко-місця у гуртожитку. При собі треба мати паспорт, ІПН, запрошення від директорату / деканату, 2 фото, медичну довідку з результатами флюорографії, огляду дерматолога, сімейного лікаря.
Крок 2. Після реєстрації у директора студентського містечка та отримання ордера і заяви на проживання, необхідно звернутися у відповідний гуртожиток для реєстрації та поселення.

Ознайомитися з довідником «Гуртожитки НМУ» та отримати відповіді на найпоширеніші запитання можна за посиланням.
Центр комунікацій, організаційної і редакційної роботи за інформацією Приймальної комісії НМУ

