НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВПЕРШЕ В НМУ СКЛАДАЛИ МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ESOL B2

15.06.2022

11 червня в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця перший випуск груп підготовки до міжнародних іспитів складав міжнародний сертифікаційний іспит з англійської мови ESOL B2. Іспит розроблено в Лондоні Сертифікаційною Радою, аби сприяти мобільності студентів. Контрактні групи поглибленого онлайн-вивчення англійської мови та підготовки до міжнародного іспиту працюють і в НМУ.

Варто зауважити, що Міжнародний сертифікат визнається не тільки МОН України, але й численними установами у всьому світі. Сертифікат не має терміну давності та підтверджує рівень знань здобувача відповідно до Загальноєвропейської шкали мовного оцінювання CEFR.

Контрактні групи поглибленого онлайн-вивчення англійської мови та підготовки до міжнародного іспиту працюють в НМУ імені О.О. Богомольця з вересня 2021 року. В цьому навчальному році працювало 3 групи різних рівнів, курсанти однієї з них днями складали іспит.

У наступному навчальному році групи продовжуватимуть працювати до опанування рівня В2 та подальшого складання сертифікаційного іспиту. Планується додатковий набір на різні рівні з серпня місяця. Заняття розпочнуться у вересні.

Пропонуємо вже зараз записатись на контрактні курси вивчення англійської мови у 2022-2023 навчальному році за посиланням:

https://forms.gle/5S4zMrsMbcz6GWv97

Записатись на складання іспиту ESOL B2 без попереднього навчання на курсах:

https://forms.gle/251C93kb6towmGqWA