НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ПРОФЕСОРА НАДІЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ ГОРЧАКОВУ

08.03.2021

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з ювілейним Днем народження професора кафедри фармакології, доктора медичних наук, лауреата Державної премії України, професора

НАДІЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ ГОРЧАКОВУ

 

 

Шановна Надіє Олександрівно!

Прийміть найщиріші вітання з Ювілеєм!

Бажаємо Вам доброго здоров’я, міцного імунітету, щастя, миру та благополуччя у родині, активного довголіття, нових яскравих вражень та гарних, радісних подій!

Ми знаємо Вас багато років як віддану своїй справі людину, яка старанно навчалась у Київському медичному інституті і продовжила сумлінно та відповідально працювати в своїй Альма-матер. Ви пройшли тернистий шлях, сповнений наполегливої праці, від успішної студентки до професора – знаного науковця і талановитого, високопрофесійного викладача, яка майстерно навчає як рідною, так і англійською мовами, мудрого наставника для молоді й порадника для колег. Ваші плідні здобутки упродовж майже шестидесяти років стали надбанням у фармакологічній науці і освіті.

Нехай доля й надалі Вам усміхається, рідні люди зігрівають Вас теплом своїх сердець, а друзі та колеги завжди підтримують і надихають на нові звершення та досягнення!

 

Адміністрація Університету