ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСОРА ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРОВИЧА РОМАНЕНКА
Колектив Університету вітає з Днем народження завідувача кафедри біології, академіка НАН України, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслуженого вчителя України, доктора біологічних наук, професора
ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРОВИЧА РОМАНЕНКА!
![]() |
|
Шановний Олександре Вікторовичу!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії і наснаги, впевненого руху вперед до висот наукових відкриттів! Ми знаємо Вас як висококваліфікованого професіонала, працьовитого і наполегливого керівника. Ваша мудрість, виваженість та інтелігентність у вирішенні питань є прикладом для колег та студентів. Нехай збуваються всі Ваші плани і мрії, а доля й надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, бажання працювати і творити! |
Адміністрація Університету