НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Вітання ректора НМУ Юрія Кучина з нагоди Дня працівників освіти

30.09.2022

 

Особливо радісно в день вашого професійного свята акцентувати увагу на важливості обраної вами професії, подякувати за вашу надважливу роботу.

Життя часто ставить нас у рамки, змушує швидко адаптуватися до нових умов і вимог, випробовує на міцність і терпіння. Але всі ми тримаємося! Попри пандемію, війну, повітряні тривоги, всі виклики та ризики сьогодення, небезпеку та втому, ви продовжуєте працювати. Сьогодні саме ви – нова генерація освітянської інтелігенції. Ви без вагань змогли перейти на новий формат роботи, проводили заняття з укриттів та під обстрілами. Щодня ви знаходите добре слово для тих, кого вчите, та власним прикладом формуєте як майбутніх професіоналів.

Щоденною сумлінною працею кожен працівник освіти робить свій маленький внесок у спільну перемогу. Адже від того, наскільки ерудованими та цілеспрямованими будуть наші діти, учні, студенти, залежить майбутнє держави.

Я бажаю кожному з вас, мужні та завзяті освітяни, міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя. Хай всі рідні та близькі вашому серцю люди будуть у безпеці, робота завжди буде в радість, а над головою – таке рідне, мирне українське небо!

 

З вірою у Перемогу

Ректор НМУ, професор  Юрій КУЧИН