Відбувся вебінар «Інноваційні технології та методи навчання»

15.03.2023

14 березня для науково-педагогічних працівників кафедр Університету був проведений черговий вебінар на тему «Інноваційні технології та методи навчання». Захід, до якого долучилося більше 100 учасників, був організований навчально-методичним відділом, медичним факультетом №3 та навчально-науковим центром неперервної професійної освіти ІПО Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Спікеркою вебінару виступила докторка педагогічних наук, завідувачка навчально-наукового центру НМУ Віолетта Уліщенко. Зустріч модерували деканка медичного факультету №3, професорка Оксана Виговська і заступниця начальника навчально-методичного відділу НМУ, доцентка Інна Кучеренко.

Під час онлайн заходу обговорили питання, що стосуються українсько-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» за 2022 рік: розглянули та зробили висновки щодо сприйняття й оцінювання навчального процесу та викладачів, а також сприйняття соціальної складової – почуттів і системної підтримки студентів.

Обговорили ключові результати проєкту, зокрема насиченість методології сучасних освітньо-професійних програм ключовими поняттями (зв’язки, спільнота, турбота, комунікація тощо). Проаналізували також особливості компетентного підходу, що реалізується в оцінюванні, його раціональні рамки та педагогічне колесо Керрінгтона. Обсудили запровадження студентоцентризму та відповідних методів навчання: видів лекцій, методу case-study й їхніх прикладів і переваг змішаного навчання, залучення віртуальної та доповненої реальностей (VR і AR) до навчального процесу.

Також науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти НМУ запрошують пройти опитування:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwr3V9mV6JOjXKWH-KRcxkdZgak_CUIorxZxo_eAh6rWkExw/viewform?usp=send_form

 

Медичний факультет №3