ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПЕРЕЗАРАХУВАННЯ ДИСЦИПЛІН

16.11.2022

В Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулося засідання комісії з перезарахування дисциплін студентам, які попередньо здобули освітній рівень фахового молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста).

Комісію, яку очолив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олег Власенко, створено за наказом ректора НМУ №632 від 14.10.2022 р. У роботі комісії взяли учать декани медичних факультетів №3 і №4, професори Оксана Виговська і Василь Олексійчук відповідно, стоматологічного – професор Наталія Біденко і медико-психологічного – професор Мирослава Філоненко, а також співробітники навчально-методичного відділу, завідувачі кафедр Університету та куратори ЄКТС факультетів.

У процесі роботи комісії було надано списки студентів та копії додатків до диплому за спеціальностями 223 «Медсестринство», 221 «Стоматологія», 224 «Технологія медичної діагностики та лікування». Відповідно до рішення Комісії, студентам, які вступили на навчання за скороченою програмою, було перезараховано попередньо вивчені навчальні дисципліни у закладах фахової передвищої освіти при здобутті освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста).

 

За інформацією навчально-методичного відділу