НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВЕЛИКОДНІЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ ГУРТОЖИТКУ № 7

02.05.2021

Виховна робота із студентами-іноземцями на факультеті підготовки іноземних громадян нашого Університету спрямована на розвиток та організацію міжкультурного діалогу, що передбачає адаптацію студента-іноземця до нових умов життя і здобуття освіти.

Напередодні Великодня гуртожиток №7 наповнився особливою атмосферою. Студенти-іноземці факультету підготовки іноземних громадян виявили бажання долучитися до приготування святкових великодніх страв. Майстер-клас мав на меті ознайомити наших іноземних громадян із традиціями українського народу та святом Великодня.

Майстер-клас приготування великодніх пасок та крашанок для іноземних громадян проводиться  вперше. Знайомство з традиціями українського народу у подібних форматах допомагає студентам НМУ імені О.О. Богомольця з інших країн швидше адаптуватися у новому культурному середовищі. Студенти із далекої Індії надсилають свої щирі вітання викладачам Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Зі святом Великодня! Христос Воскрес! У цей світлий і урочистий день Пасхи бажаємо вам добра, благополуччя і миру! Нехай Ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаємо гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя!

 

 

Факультет підготовки іноземних громадян