НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ЗАВЕРШИВСЯ КОНКУРС З АНАЛІЗУ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНИХ ПУБЛІКАЦІЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-МЕДИКІВ

15.06.2022

В Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця завершився конкурс з аналізу науково-популярних публікацій для студентів-медиків. Конкурс проходив у рамках роботи факультативної школи-семінару з фізики живого та біоетики кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики і тривав пів року. 

Так, конкурс об’єднав студентів і викладачів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Буковинського державного медичного університету, він став прикладом заходу з інтеграції знань у галузі науково-природничих та біомедичних дисциплін, проблем практичної медицини.

За умовами конкурсу учасники мали написати коротке есе з обґрунтуванням, чому та чи інша публікація в газеті з медичної і біологічної фізики та медичної техніки актуальна і корисна для студентів-медиків у вивченні науково-природничих дисциплін.

За пів року, що тривав конкурс, студенти збагатили свої знання у галузі фізичних основ сучасних біомедичних технологій, ознайомившися із публікаціями науково-популярного видання, у складі редакційної колегії якого є і співробітники кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики НМУ імені О.О. Богомольця. Фактично, самі студенти-читачі газети були членами неформального онлайн-журі конкурсу.

За кількістю голосів I-е місце здобула публікація «Медицина майбутнього» (№3 та № 4 за 2021), II-е – «Матеріал пластик: корисно чи небезпечно?» (№1 за 2021 р.), III-є — «Тестування гостроти слуху за очима» (№ 2 за 2021 р.) та «Лазерний  пінцет» (№1 за 2021 р.). Авторами найкращих есе, з точки зору сприйняття читачами, стали студенти А. Ягодка (студентка групи 11304, НМУ імені О.О. Богомольця, Київ) та Д. Бафанова (БДМУ, м. Чернівці).

Нагадаємо, що інформацію про умови участі студентів у конкурсі та посилання на публікації було розміщено на сайті НМУ імені О.О. Богомольця .

Вітаємо учасників і переможців конкурсу та бажаємо нових успіхів у вивченні науково-природничих дисциплін, що об’єднують фундаментальну науку та практичну медицину.

                                                                       

Пресцентр за матеріалами школи-семінару