НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ПІДСУМУВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ VІІ МІЖНАРОДНОГО КОНГРЕСУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГІНЕКОЛОГІЇ, МАМОЛОГІЇ ТА ЕСТЕТИЧНІЙ МЕДИЦИНІ»

01.07.2022

У Києві пройшов VІІ Міжнародний Конгрес «Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині» — унікальний за своїм масштабом міждисциплінарний професійний форум. Він вкотре об’єднав провідних європейських фахівців різних галузей медицини для досягнення спільної мети – покращення якості життя сучасної жінки. За умов воєнного часу в Україні форум пройшов в онлайн-режимі. Частину організаційних внесків учасники Конгресу перерахували на потреби ЗСУ, наближаючи нашу спільну Перемогу! Національний медичний університет імені О.О. Богомольця виступив співорганізатором конференції.

Науковими організаторами Конгресу стали кафедра акушерства і гінекології № 3 (завідувач кафедри, професора Василь Бенюк), кафедра акушерства, гінекології та неонатології післядипломної освіти (завідувач – професор Дмитро Говсєєв) НМУ імені О.О. Богомольця; Клінічна лікарня «Феофанія» ДУС м. Києва (головний лікар — професор Ігор Семенів); Університетська клініка німецького міста Фрайбург (завідувач відділенням гінекології і мамології, професор Інгольф Юхас-Босс); Національний інститут раку МОЗ України (керівник відділення онкогінекології, професор Валентин Свінціцький).

На церемонії відкриття форуму з вітальним словом до присутніх звернулися фундатори Конгресу – професор Василь Бенюк та професор Дмитро Говсєєв. У своїх виступах вони наголошували, що захід є одним із найбільш авторитетних майданчиків для фахівців, які присвятили себе практичній і науковій медицині у сфері жіночого здоров’я. Спектр обміну досвідом постійно розширюється і перевага надається професійним здобуткам і напрацюванням, інноваційним технологіям, їх втіленню в практику. Все це разом сприяє професійному вдосконаленню і покращенню якості надання медичних послуг сучасній жінці.

Надзвичайний інтерес учасників Конгресу викликали доповіді з проблем генітоуринарного перименопаузального синдрому і новітніх підходів до профілактики рецидивів гіперплазії ендометрія.

Про гінекологічні операції за допомогою робота Da Vinchi розповів професор Університетської клініки м. Фрайбург (Німеччина) Інгольф Йохас-Бесс. Він також провів майстер-клас «Лапароскопічна гістеректомія – step-by-step».

Учасники Конгресу взяли участь у відео-майстер-класах «Лазерне лікування стресового нетримання сечі» та «Використання лазерних технологій в лікуванні вульвовагінальної атрофії в менопаузі».

Досвід французьких колег з використання у гінекологічній практиці технології MILTA ( Магнітна інфрачервона лазерна терапія), заснованої на принципах квантової медицини, представив  Dr. Luc Benichou.

Жваве обговорення учасників викликали відео-сеанси з демонстрацією гінекологічних операцій доцента кафедри акушерства і гінекології № 3 НМУ імені О.О. Богомольця Юрія Друппа «Практичний кейс реконструкції  геніталій у жінок» та лікаря акушера-гінеколога КНП «Київський міський пологовий будинок № 5» Мар’яни Ляшко «Оперативна корекція малих статевих губ».

Учасники Конгресу продемонстрували потужний науковий, практичний і творчий потенціал, широке коло порушених і обговорених науково-практичних питань, які знайшли втілення в інноваційних технологіях практичної гінекології, естетичній медицині,  міждисциплінарних підходах до лікування сучасної жінки.

Про високий рейтинг і визнання цього міжнародного науково-практичного форуму свідчить не тільки висока активність його учасників, кількість яких щороку збільшується, але й понад 1500 переглядів на YouTube каналі. Своєю чергою Василь Бенюк, закриваючи Конгрес, подякував його організаторам, світового рівня спікерам, всім учасникам за продуктивну співпрацю та висловив впевненість, що наступного року форум відбудеться під мирним небом України!

 

Пресцентр за матеріалами кафедри акушерства і гінекології № 3