НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ, ЗАПОБІГАННЯ НЕЩАСНИМ ВИПАДКАМ І АВАРІЯМ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

16.06.2022

15 червня з ініціативи Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Головного управління Держпраці у Київській області та Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я в НМУ відбулася нарада з питань охорони праці, пожежної безпеки, запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням і аваріям на виробництві в умовах воєнного стану. Ці питання – надважливі сьогодні. 

В інформативно-консультативному заході взяли участь заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Анна Дмитренко, заступник начальника відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць Володимир Бойко, головний державний інспектор відділу соціально-культурної сфери Тетяна Бровченко, головний державний інспектор відділу нагляду за об’єктами опалювальних споруд та на транспорті Сергій Ляшко, завідувач відділу охорони праці Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я Анжела Мартинюк, а також представники нашого Університету на чолі з головою профкому співробітників, професором Лілією Яременко.

Учасники заходу виступили з короткими доповідями. Вони відповіли на численні запитання керівників підрозділів НМУ, зокрема, заступника ректора з господарських питань Юрія Богдана, генерального директора Університетської клініки Ніни Хрол, керівника служби охорони праці та пожежної безпеки Леоніда Негоди та інших відповідальних працівників Університету.

                                                                                                         

Пресцентр