НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ СТАРТУВАВ ПРИЙОМ ЗАЯВ АБІТУРІЄНТІВ

30.07.2022

29 липня в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця відбулося засідання Приймальної комісії (ПК), присвячене початку подачі заяв абітурієнтів. Незважаючи на воєннй стан в Україні, вступна кампанія в НМУ розпочалася вчасно, а співробітники Університету готові до її проведення.

В засіданні взяли участь Голова ПК, ректор НМУ, професор Юрій Кучин,  заступник голови, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Олександр Науменко, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Рімма Скрипник, декани факультетів, відповідальний секретар ПК, доцент Максим Приступюк і його заступники.

Насампред, ректор очолив обхід облаштованих на період вступної кампанії пунктів, розпочавши його з укриття. Тут, у морфологічному корпусі, підготовлено для універсального використання близько 10 приміщень.

Як пояснив відповідальний секретар ПК Максим Приступюк, різні функції – від прийому заяв до проведення співбесід та іспитів – можна буде здійснювати саме в цьому безпечному місці. Особливо в тих випадках, коли переривати той чи інший процес було б украй небажано. До речі, оголошена по Києву повітряна тривога внесла свої корективи й до порядку засідання, а члени Приймальної комісії змушені були розпочати захід саме в укритті Університету.

Власне, це одне з небагатьох нововведень вступної кампанії-2022 в НМУ. Загалом суттєвих змін, порівняно з минулим роком, немає.

«Війна внесла корективи до проведення вступної кампанії-2022. Та, зважаючи на ті виклики, з якими ми зіштовхнулися під час пандемії, співробітники НМУ вже пройшли бойове хрещення у проведенні вступної кампанії, організації навчання та підсумкової атестації в нестандартних, а подекуди й в екстремальних умовах. Переконаний, що цього року вступна кампанія пройде на високому рівні та сподіваюсь, що вже найближчим часом навчальні корпуси НМУ буде заповнено найкращими студентами», — зазначив Юрій Кучин.

Відтак, на першому поверсі діє консультативний пункт; на другому – освітній  центр «Крим-Україна, Донбас-Україна», який обслуговує також пільговиків різних категорій і громадян з районів бойових дій. Працює обладнаний всім необхідним медичний пункт. Столи прийому заяв зосереджено в аудиторіях і вестибюлях на першому і другому поверхах морфологічного корпусу. Виняток – кабінет прийому заяв та інших документів іноземних громадян, розташований у фізико-хімічному корпусі.

29 липня Приймальна комісія НМУ вже прийняла перші заяви від майбутніх студентів. Забавно, що першу заяву на вступ на другий курс стоматологічного факультету подав хлопець на прізвище Москаль. Бажаємо і йому, і іншим абітурієнтам успішного вступу, а всім нам — якнайшвидшої Перемоги та Миру.

 

Пресцентр