В ДЕНЬ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА СПІВРОБІТНИКІВ НМУ НАГОРОДИЛИ ВІДЗНАКАМИ ПЦУ

10.08.2022

9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона співробітників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відзначили почесними нагородами Православної церкви України. Захід відбувся у церкві Ікони Божої Матері «Остробрамська», що на території Університетської клініки. Святого Пантелеймона у християнському світі вважають небесним покровителем лікарів і медичних працівників, а віруючі звертаються до нього з проханням про зцілення..

У заході взяли участь ректор НМУ, професор Юрій Кучин, проректори та співробітники Університету, керівництво і колектив Університетської клініки, представники одного з військових шпиталів Київщини. Молебень відслужив Архієпископ Вишгородський Агапіт, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря і настоятель храму отець Євгеній.

По закінченні Служби Божої і проповіді владика Агапіт вручив церковні нагороди. Відтак, медалі «За жертовність і любов до України» отримали ректор НМУ Юрій Кучин і медичний директор Університетської клініки Сергій Красюк. Співробітникам Університету і його клініки також вручили Благословенні грамоти, зокрема, першому проректору з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професору Олександру Науменку, проректору з наукової роботи та інновацій, професору Сергію Земскову, заступнику ректора з адміністративно-господарської частини Юрію Богдану.

Своєю чергою керівництво та колектив Університету висловили вдячність предстоятелеві Православної церкви України митрополитові Епіфанію за високу оцінку праці лікарів і медичних працівників, які в надскладних умовах продовжують самовіддано виконувати свою роботу.

 

Пресцентр