В ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В НМУ ПРОЙШОВ ТУРНІР МІЖ ФАКУЛЬТЕТАМИ
Щорічно в День фізичної культури і спорту, який відзначається 10 вересня, у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця проводиться спортивний турнір між факультетами. Цього року наш Університет продовжив традицію проведення естафети. Перше місце виборола команда студентів медичного факультету №4.
Цього разу у спортивній естафеті взяли участь 5 команд, які продемонстрували колективну злагодженість, індивідуальну майстерність і кмітливість. Естафетою служив баскетбольний м’яч, який необхідно було передавати, виконуючи різноманітні вправи із обручем, гирями, скакалками, гімнастичними лавами тощо. Окрім співробітників кафедри фізичного виховання і здоров’я, яку очолює професор Юрій Щербина, до організації турніру долучилася студентська профспілка та Студентська рада НМУ. Вони також подбали про те, щоб переможці турніру отримали грамоти й подарунки.
Цього року переможцями спортивної естафети стали студенти медичного факультету №4, друге місце посіла команда медичного факультету №2 та третє – фахового медичного коледжу.
Вітаємо переможців і учасників змагань!
Кафедра фізичного виховання і здоров’я
![](/wp-content/uploads/2022/09/1-3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/2-3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/3-3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/4-3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/5-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/6-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/7-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/8-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/9.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/10-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/11-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/12-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/13-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/14-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/15-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/16-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/18-2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/19.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/21.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/22.jpg)