Університетська клініка НМУ отримала сучасні автівки швидкої допомоги
Цього року Університетська клініка Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в якості гуманітарної допомоги отримала дві сучасні автівки швидкої допомоги. Швидкі оснащені всім необхідним для виконання реанімаційних заходів і транспортування реанімаційних хворих. Майбутні лікарі невідкладних станів навчатимуться в реальних умовах у сучасних швидких Університетської клініки НМУ.
Швидкі для Університетської клініки НМУ було надано Міжнародним благодійним фондом НМУ та компанією «Джітел», а також благодійною організацією «Polska Misja Medyczna».
Як розповів медичний директор клініки Сергій Красюк, кожна швидка обладнана портативним апаратом штучної вентиляції легень, монітором пацієнта з дефібрилятором, сучасними інфузоматами для внутрішньовенних інфузій. Тобто, ці швидкі оснащені всім необхідним, щоб виконувати роботу реанімаційних автомобілів і транспортувати реанімаційних хворих.
Зокрема на реанімаційних викликах планується практика для студентів медичної спеціальності, які прагнуть засвоювати навички роботи інтенсивної терапії в реальних умовах. Студенти-медики зможуть працювати у складі реанімаційних бригад на швидких НМУ.
У найближчому майбутньому клініка НМУ планує відкрити короткий номер для виклику університетської швидкої для тих пацієнтів, які бажають отримати лікування у стаціонарі саме Університетської клініки.
Наразі швидкі НМУ працюють за попереднім замовленням і виконують транспортування важких хворих до Університетської клініки та лікарень в межах Києва і по Україні.
Пресцентр НМУ