НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УКЛАДЕНО УГОДУ МІЖ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ І ДИПЛОМАТИЧНОЮ АКАДЕМІЄЮ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕННАДІЯ УДОВЕНКА ПРИ МЗС УКРАЇНИ

25.11.2021

25 листопада 2021 року в адміністративному корпусі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця було підписано Угоду між нашим Університетом і Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС України. З нашого боку це зробив ректор НМУ, член-кореспондент НАМН України, професор Ю.Л.Кучин, з боку ДАУ – її директор, Надзвичайний і Повноважний Посол України Г.О. Надоленко.

«Певен, що наша співпраця буде ефективною, – зазначив у своєму слові Юрій Леонідович, – адже метою цієї угоди є створення рамок, у яких кафедри, факультети, міждисциплінарні ініціативу зможуть розробляти конкретніші угоди про діяльність, що cтановить взаємний інтерес для НМУ і ДАУ».

На церемонії підписання були також присутні перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, член-кореспондент НАМН України, професор О.М. Науменко, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л. Скрипник, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.А. Канюра, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор О.М. Власенко, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент І.В. Саханда. З боку ДАУ – перший заступник директора С.В. Худіяш.

Угода набула чинності з моменту її підписання.

 

Прес-центр