НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ НМУ У МІЖНАРОДНІЙ ФАХОВІЙ ШКОЛІ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ЛІКАРІВ ХІРУРГІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

21.09.2022

На базі Національного медичного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика пройшла Друга міжнародна фахова школа для дитячих лікарів хірургічних спеціальностей «Практична дитяча хірургія». На ній було представлено доповіді спікерів провідних медичних установ України, Польщі, Німеччини, Франції, Ізраїлю та Туреччини.

Фахова школа проходила за двома напрямами: «Дитяча хірургія» та «Дитяча ортопедія та травматологія». Досвідчені дитячі хірурги, травматологи та ортопеди ділились своїм досвідом, особливостями та тонкощами лікування. Теоретична частина включала лекції провідних спеціалістів з України, Франції, Німеччини, Ізраїлю та Туреччини. У рамках заходу також відбулись тренінги та майстер-класи на базі Симуляційного тренінгового центру.

Виконуючий обов’язки завідувача кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доцент Владислав Єфименко ознайомив з доповіддю «Науково-практичні напрямки кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку», а доцент Наталія Кисельова та асистент Олег Шафета — з «Адаптивною моделлю лікувально-діагностичної взаємодії лікарів при синдромальних захворюваннях щелепно-лицевої ділянки».

У перервах між засіданнями обговорили подальші напрямки співробітництва між хірургами різних напрямків педіатрії та плани на майбутнє.

 

Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку