НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ АСИСТЕНТКИ КАФЕДРИ КЛІНІЧНОЇ ІМУНОЛОГІЇ ТА АЛЕРГОЛОГІЇ З СЕКЦІЄЮ МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ Л. О. ТУРОВОЇ У ФОРУМІ “ЖІНКИ В НАУЦІ”

03.03.2021

Нещодавно у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся форум “Жінки в науці”. Це перший в історії України подібний захід, присвячений цій важливій проблематиці. За даними Інституту статистики ЮНЕСКО, лише 28% науковців у світі – жінки, в Україні серед науковців – 45% жінок. Наша країна посідає 12 місце за кількістю жінок-вчених у рейтингу серед 41 країни світу.

У ході форуму було представлено шість робочих панелей, де взяли участь жінки-лідерки, представниці академічного середовища, влади, бізнесу, ІТ-технологій, видатні спортсменки та топ-спікери із різноманітних галузей науки, які досягли значних успіхів у своїх сферах діяльності.

Форум було присвячено обговоренню ключових проблем жінок-науковців, їхніх досягнень, формули успіху в кризових ситуаціях та інших соціальних проблем.

Від НМУ імені О.О. Богомольця у форумі взяла участь Л. О. Турова – кандидат медичних наук, асистент кафедри клінічної імунології та алергології з секцією медичної генетики, яку очолює професор А.І. Курченко.

Людмила Олександрівна представила доповідь на тему: «Генетичні аспекти здоров’я сучасної жінки», яка викликала жвавий інтерес у аудиторії, та цікаві пропозиції для співпраці у подальшому. За підсумками роботи Форуму було прийнято звернення до Уряду України із закликом щодо внесення відповідних змін на виконання Указу Президента України «Про цілі сталого розвитку України на період до 2030 року».

 

Прес-центр за матеріалами кафедри клінічної імунології та алергології з секцією медичної генетики