У студентському гуртожитку організували благодійний турнір на підтримку захисників

03.01.2025

У гуртожитку № 7 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбувся благодійний турнір із настільного тенісу. Учасники зібрали 11 тис. гривень на придбання засобів радіоелектронної боротьби для 3-го механізованого батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана ХмельницькогоДо збору коштів на потреби українських захисників долучилися іноземні студенти та всі мешканці гуртожитку.

Участь у турнірі взяли 14 українських та іноземних студентів, а також комендант Анатолій Журавель і куратор гуртожитку, п’ятикурсник медичного факультету №2 Максим Якимчук. Перемогу в змаганнях серед дівчат здобула четвертокурсниця медичного факультету №1 Марія Приходько, а першість серед хлопців – другокурсник цього ж факультету Сергій Койчев.

Зібрані кошти учасники передали медикам 3-го механізованого батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, а у відповідь отримали від них прапор підрозділу із підписами та побажаннями.

Також студенти НМУ, що мешкають у гуртожитку №7, активно долучилися до ініціативи зі збору використаних електронних приладів, з яких у подальшому виготовляють зарядні пристрої для наших військових. На першому поверсі гуртожитку встановлено спеціальний контейнер, який поповнюють охочі, роблячи ще один невеличкий внесок у майбутню перемогу.

Варто зазначити, що від початку війни благодійні заходи на підтримку українських захисників проводяться в Університеті постійно. Ініціаторами благодійних ярмарків, творчих вечорів і виставок, спортивних змагань виступають адміністрація, факультети та інститути, студентське самоврядування.

Так, нещодавно бійцям одного з підрозділів, що воює на Куп’янському напрямку Харківської області, від колективу НМУ передали три FPV-дрони, а студенти Навчально-наукового інституту громадського здоров’я та профілактичної медицини Університету оголосили про збір предметів першої необхідності, смаколиків та фруктів для українських захисників, що перебувають на лікуванні в Університетській клініці. У дні різдвяно-новорічних свят вони відвідали поранених бійців, поспілкувалися, подякували їм за захист України та вручили гостинці.

Пресцентр за інформацією гуртожитку №7