НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

У ПРИМІЩЕННІ НМУ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА МОЗ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНИХ ЕКСПЕРТНИХ КОМІСІЙ ТА РЕФОРМУВАННЯ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ В УКРАЇНІ

11.08.2020

11серпня 2020 року в аудиторії №3 імені Святителя Луки Кримського (В.Ф.Войно-Ясенецького) Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася нарада Міністерства охорони здоров’я України з питань організації роботи медико-соціальних експертних комісій та реформування медико-соціальної експертизи в Україні.

Зі вступним словом до учасників наради – керівників обласних МСЕК звернулася заступник міністра охорони здоров’я України Ірина Володимирівна Микичак. Привітав їх і Вповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Михайлович Сушкевич. На нараді були присутні ректор НМУ, професор Юрій Леонідович Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор Олександр Миколайович Науменко, проректор з науково-педагогічної і виховної роботи, професор Олександр Андрійович Канюра, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Рімма Леонідівна Скрипник.

З доповідями «Стан медико-соціальної експертизи в Україні з урахуванням функцій медико-соціальних експертних комісій, відповідно до діючого законодавства» виступила завідувач відділу медико-соціальної експертизи та реабілітації ДУ «Український державний НДІ медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України» Олена Миколаївна Мороз – і «Запровадження Міжнародної класифікації в Україні. Перспективи реформування системи медико-соціальної експертизи в рамках запровадження Міжнародної класифікації функціонування в Україні» – завідувач кафедри медико-соціальної експертизи та реабілітації ДЗ Дніпропетровської медичної академії МОЗ України Інна Станіславівна Борисова.

Після них узяв слово В.М.Сушкевич. Його виступ, у якому колишній народний депутат України кількох скликань торкнувся цілої низки наболілих проблем і викликів, став, по суті, ще однією доповіддю.

Учасників наради було також ознайомлено з досвідом діяльності центрів медико-соціальних експертиз в Сумській, Донецькій та Київській областях.

                                                                                                            

Прес-центр