У НМУ відбулися вступні іспити для іноземних громадян

27.11.2023

25 листопада складали вступні іспити абітурієнти з Азербайджану, Німеччини, Іраку, Туреччини та Індії, які обрали Національний медичний університеті імені О.О. Богомольця, щоб отримати вищу медичну освіту за спеціальністю 221 «Стоматологія», 222 «Медицина» або 226 «Фармація, промислова фармація». Пропри війну в Україні, наш Університет залишається затребуваним серед іноземних абітурієнтів.

Традиційно, перед початком іспитів вступників привітали представники адміністрації НМУ – перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Олександр Науменко, проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професорка Рімма Скрипник, члени приймальної та екзаменаційної комісій. Вони побажали абітурієнтам успішно скласти іспити та стати студентами НМУ імені О.О. Богомольця, зазначивши, що в Університеті створено необхідні умови для безпечного і якісного оволодіння професією лікаря.

Кожен вступник під час подачі документів до НМУ самостійно обирав мову навчання та одну з двох дисциплін для складання іспиту. Відповідно до їхнього запиту формувався фаховий склад членів предметних екзаменаційних комісій. Майже всі члени предметних екзаменаційних комісій є співробітниками НМУ. Комісію з математики та фізики очолив завідувач кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики Олександр Чалий, а комісію з біології – доцентка кафедри біології Марія Кравчук. Координувала роботу предметних екзаменаційних комісій заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії по набору іноземних громадян, начальниця відділу міжнародних зав’язків НМУ Іванна Саханда. Іспит з української мови приймали фахівці кафедри історії української літератури, теорії літератури і літературної творчості КНУ імені Тараса Шевченка.

Двоє абітурієнтів обрали дистанційну форму навчання та складали іспити онлайн. Згідно з правилами прийому до НМУ, структура білетів для онлайн-іспиту ідентична очному формату вступних випробувань. Абітурієнти обирали білет, який їм надіслали у електронній формі. Готували відповіді і відповідали на запитання членів предметних екзаменаційних комісій у режимі відеотрансляції.

Іноземні громадяни-вступники отримали достатню кількість балів за результатами іспитів. Їм рекомендовано підписати контракт для навчання у нашому Університеті.

Нагадаємо, що наразі в НМУ навчається понад 1100 іноземних громадян з 43 країн світу.

Інформація про умови вступу для іноземних громадян

Додаткова інформація: adm.f.nmu@gmail.com

Пресцентр НМУ