У Києві відбулася презентація книги випускника НМУ, бойового медика «Історія, яку варто почути»
24 лютого у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася презентація книги ветерана російсько-української війни, випускника Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Євгена Дубровського – «Історія, яку варто почути». У літературній події взяв участь ректор нашого Університету, професор Юрій Кучин.
Книга стала переможцем Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського у номінації художня література. В основу видання лягли події перших двох років війни, що пережив і побачив автор книги на власному досвіді безпосередньо на передовій на посаді бойового медика у складі 110 бригади.
У читальній залі бібліотеки зібралися бойові побратими – герої автора книги, науковці, видавці та шанувальники молодого письменника. Під час зустрічі ректор Юрій Кучин відзначив важливу роль видання у патріотичному вихованні молоді, зокрема майбутніх медиків. Він наголосив, що Університет завжди пишається своїми випускниками.
Євген Дубровський завершив навчання в нашому Університеті в 2012 році, працював лікарем-інфекціоністом в одній із київських лікарень. У 2022 році пішов добровольцем на фронт, служив у лавах Збройних Сил України військовим лікарем на Донбасі. У 2023 році демобілізований, нагороджений медалями «Ветеран війни», «За бездоганну медичну службу» і «За оборону Авдіївки». Книга Євгена Дубровського «Історія, яку варто почути» витримала вже три перевидання. Її презентації відбулися у різних містах України та в багатьох містах Європи за сприяння Міністерства культури та стратегічних інтеграцій України.
Центр комунікацій, організаційної і редакційної роботи




