НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СКЛАДАЛИ ЄДКІ ЕТАП 1, КРОК 1 «ФАРМАЦІЯ»

22.09.2022

21 вересня у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця понад 500 студентів заочної форми навчання фармацевтичного факультету складали єдиний державний кваліфікаційний іспит етап 1, Крок 1 «Фармація».

У дев’ятьох аудиторіях морфологічного, санітарно-гігієнічного, стоматологічного та фізико-хімічного корпусів Університету четвертокурсники відповідали на тестові запитання з вісьмох базових дисциплін та англійської мови професійного спрямування.

За дотриманням безпеки та усіх вимог регламенту цього важливого випробування спостерігали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олег Власенко разом із співробітниками навчально-методичного відділу Університету. До організації екзамену долучилися також і працівники профільного деканату, який очолює професор Тетяна Рева.

Переважна більшість студентів, які сьогодні складають іспит на фахову зрілість, уже працюють в аптечних закладах країни і добре розуміють важливість фундаментальних знань у професійній діяльності. Під час підготовки до іспиту вони взяли активну участь в онлайн-консультаціях з усіх базових предметів. Викладачі профільних кафедр у процесі навчання і під час підготовки студентів до іспиту звертали увагу на практичні навички, зокрема приготування розчинів, їхній якісний і кількісний аналіз, властивості дисперсних систем. Питання тестів Крок 1 спрямовані на практичну діяльність лікаря і фармацевта, вони відображають знання основних механізмів дії ліків, фармакологічні ефекти і протипоказання.

 

Деканат фармацевтичного факультету