НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Студенти НМУ організували благодійний проєкт для Краматорської лікарні

05.10.2022

Студентська рада Національного медичного університету імені О.О. Богомольця ініціювала соціальний проєкт допомоги лікарні з особливо небезпечних районів України. Спільно з благодійною організацєю «Українська студентська ліга» наші студенти організували благодійний збір на потреби комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради.

Так, наприкінці червня Студентська рада НМУ ініціювала благодійний збір для Краматорської міської лікарні №3. Вже в серпні представники Української студентської ліги доставили на схід гуманітарну допомогу від наших друзів з-за кордону. За визначений час було зібрано 154 000 гривень, за які для лікарні придбали ендоскопічну стійку для обладнання. Також привезли носові тампони для зупинки кровотечі і носові септальні тампони на суму 20 000 гривень.

Нагадаємо, що з початком війни Студентська рада НМУ запустила роботу Благодійного відділу. Спочатку його метою була допомога ЗСУ та ТрО, а згодом волонтерська діяльність розширилася і на цивільні об’єкти інфраструктури.

Також наші студенти отримали лист-подяку від «Міської лікарні №3» Краматорської міської ради за надання благодійної допомоги. Сьогодні ми радіємо словам вдячності від адміністрації лікарні, тому що розуміємо, що в єдності – сила!

Пишаємося нашим студентством – майбутнім української медицини.

 

 

Пресцентр за інформацією Студради НМУ