НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТИ МЕДИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ СКЛАДАЮТЬ ЄДКІ

27.09.2022

В Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця стартував перший етап Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для спеціальностей «225 «Медична психологія», 228 «Педіатрія» та 222 «Медицина». У десяти лекційних аудиторіях Університету студенти відповідають на питання екзаменаційних тестів. Триватиме іспит два дні – 27 та 28 вересня.

Згідно графіка проведення ЄДКІ було відтерміновано, тому студенти мали більше часу на підготовку. Так, на медичному факультеті №2 упродовж попередніх двох місяців проводилися лекції із фундаментальних дисциплін. Позитивно відгукнулися студенти на складання пробного іспиту, коли майбутні медики відповідали на тестові питання попередніх років.

Своєю чергою декан медичного факультету №2, доцент Руслан Цимбалюк зазначив, що навчальні заходи відбувалися в очному та дистанційному форматі і в них взяла участь переважна більшість четвертокурсників. Особливо корисними були поради викладачів профільних кафедр під час аналізу результатів пробного складання ЄДКІ. Кожен студент мав змогу отримати індивідуальну консультацію.

У зв’язку із воєнним станом деякі медичні (фармацевтичні) заклади вищої освіти звернулись з проханням дозволити складати ЄДКІ своїм здобувачам в стінах нашого Університету. Тож до наших майбутніх медиків долучилися, зокрема, студенти Луганського державного медичного університету, Чорноморського національного інституту імені П. Могили. Сподіваємося, що усі майбутні медики успішно подолають цей відповідальний етап у своєму професійному зростанні.

 

Навчально-методичний відділ