Студенти М3 провели розважально-пізнавальний захід для внутрішньо переміщених дітей

31.01.2023

Днями студенти медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця завітали до команди благодійного фонду «СпівДія заради Дітей» і спільно провели захід для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

«СпівДія заради Дітей» – це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу і пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими. Проєкт реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) і Міністерства молоді та спорту України.

Зустріч із внутрішньо переміщеними дітьми почалася з оголошення сигналу повітряної тривоги. Та це не завадило студентам нашого Університету провести цікавий захід навіть в укритті. Спершу вони зробили цікаву презентацію та разом із дітьми розібрали аптечку з усім необхідним. Після пограли в інтерактивну гру, під час якої діти мали змогу спробувати себе в ролі лікарів. Вони визначали діагнози, ознайомлювалися з симптомами захворювання, особливостями діагностики та тактикою лікування. Аби відпочити та покращити активність, студенти разом з дітьми виконали невеличку та цікаву руханку. Студенти М  із задоволенням відповіли на всі питання й поділилися знаннями про специфіку професії лікаря.

 

Медичний факультет №3