СТУДЕНТКИ НМУ – ПРИЗЕРКИ XXVI МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ!

13.05.2022

У квітні поточного року всупереч важким для нашої країни часам колеги з Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського провели XXVI Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих учених.

На жаль, через воєнний стан учасники не змогли безпосередньо взяти участь у науковому обміні та презентації результатів своїх досліджень. Однак учасникам було запропоновано записати та надіслати свої доповіді до організаційного комітету, який проводив рецензування та формування записів секційних засідань.

Наш Університет представляли сестри-студентки факультету підготовки іноземних громадян Elimam Eman O. та Elimam Noon O. (3 та 4 курси ФПІГ, медичний факультет), які подали свою роботу до секції «Профілактична медицина, соціальна медицина, медична інформатика, організація охорони здоров’я». https://www.youtube.com/watch?v=oS5eO-F4cd0

Їхнє наукове дослідження на тему «HYGIENIC ASSESMENT OF VITAMIN DALIMENTARY STATUS OF FEMALESTUDENTS AS A PART OF COVID-19PREVENTIVE MEASURES», опубліковане у збірнику матеріалів конгресу та викладене у доповіді, не тільки пройшло етап рецензування, але й було відзначено дипломом ІІІ-го ступеню.

Хочемо привітати наших студенток-гуртківок, членів СНТ імені О.А. Киселя із впевненими кроками в науку і закликати інших студентів попри непрості воєнні часи долучатись до студентських досліджень і наукового пошуку.

 

Кафедра гігієни та екології №1