Студентка НМУ встановила рекорд на Чемпіонаті світу з підводного спорту

24.07.2024

Шестикурсниця медичного факультету №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Євгенія Тимошенко у складі української команди гідно представила нашу країну на Чемпіонаті світу з підводного спорту, що відбувся нещодавно у Белграді (Сербія). На змаганнях наша студентка здобула бронзову медаль та встановила рекорд України.

У престижних змаганнях у Сербії взяли участь понад 300 спортсменів з 35 країн світу. Загалом представники української збірної здобули 3 срібних, 3 бронзових медалі та встановили два національні рекорди. Студентка НМУ Євгенія Тимошенко здобула бронзу у плаванні на дистанції 100 м в біластах, а також встановила рекорд України в естафеті 4х100 м мікс.

Вітаємо Євгенію з черговим спортивним досягненням і бажаємо нових перемог!

Нагадаємо, раніше Євгенія Тимошенко виборола золоті медалі та встановила світовий рекорд на Кубку світу з плавання в ластах, що відбувся в Італії у березні цього року. У складі збірної команди України в естафетному змішаному плаванні 4х100 м наша студентка встановила світовий рекорд із часом 2:48.02.