НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТКА НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ПЕРЕМОГЛА НА МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ КОНГРЕСІ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

28.04.2021

Вітаємо студентку 5 курсу медичного факультету № 1 Наталію Зохнюк з перемогою в XXV міжнародному  медичному конгресі студентів та молодих вчених у м. Тернополі, що відбувся онлайн на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України 12-14 квітня.

Учасниками наукового заходу стали представники з 15 міст України, а також Індії, Польщі та Німеччини, які протягом 3 днів на пленарних та секційних засіданнях обговорювали актуальні питання та перспективи сучасної медицини.

Упродовж конгресу молоді науковці представили свої доповіді у таких секціях: «Внутрішні хвороби», «Хірургія, малоінвазивна хірургія, дитяча хірургія. ортопедія, травматологія, медицина надзвичайних ситуацій, реаніматологія, анестезіологія», «Педіатрія», «Молодіжні громадські і волонтерські активності, студентське самоврядування як платформа для розвитку soft-skills та особистісних якостей майбутнього медика», «Експериментальна медицина», «Морфологія в нормі та експерименті. Патоморфологія, Судова медицина», «Неврологія, нейрохірургія та психіатрія», «Інфекційні хвороби. Дерматовенерологія», «Акушерство та гінекологія», «Клінічне медсестринство. Клінічна імунологія та алергологія. Актуальні проблеми медицини. Випадки з практики», «Офтальмологія, стоматологія, лор-патологія», «Профілактична медицина, соціальна медицина та ООЗ, медична інформатика, медичне право», «Фармакологія та фармація», «Біологія та мікробіологія».

Наталія Зохнюк представляла Національний медичний університет імені О.О. Богомольця з роботою на тему «ПЕРЕДМЕНСТРУАЛЬНИЙ СИНДРОМ ТА ПЕРЕДМЕНСТРУАЛЬНИЙ ДИСФОРИЧНИЙ РОЗЛАД: НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ ЛІКАРЮ», виконаною на базі кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти (завідувач кафедри професор, доктор медичних наук, Заслужений лікар України І.І. Чермак) під керівництвом асистента кафедри, кандидата медичних наук О.Л. Громової.

 

 

Дослідження було високо оцінено журі конгресу та зайняло перше місце в секції «Акушерство та гінекологія».

 

Прес-центр за матеріалами кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти