НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ НМУ ПРОВІВ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ

16.06.2022

9 та 10 червня деканат стоматологічного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця провів профорієнтаційні онлайн-зустрічі з випускниками Медичного фахового коледжу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, КЗ КОР «Білоцерківський медичний фаховий коледж» та Бердичівського медичного фахового коледжу. Обговорили умови вступної кампанії — 2022 в контексті воєнного стану. 

Так, декан стоматологічного факультету, професор Наталія Біденко та заступник декана, доцент Валерій Філоненко розповіли потенційним абітурієнтам про історію і сьогодення стоматологічного факультету НМУ, детально ознайомили з правилами прийому 2022 року. Випускникам коледжів також провели презентацію умов вступу на ІІ-й курс на основі освітньо-кваліфікаційних рівнів фахового молодшого бакалавра / молодшого спеціаліста та на І-й курс на основі повної загальної середньої освіти.

Під час спілкування випускники та представники адміністрацій коледжів поставили чимало запитань щодо особливостей умов вступу під час війни та навчання на стоматологічному факультеті. Сподіваємось, що проведені зустрічі спонукатимуть багатьох випускників фахових коледжів продовжити свою освіту і в майбутньому стати студентами НМУ імені О.О. Богомольця.

Деканат стоматологічного факультету  НМУ продовжує профорієнтаційну роботу і вже планує наступні зустрічі із потенційними студентами.

Стоматологічний факультет