Співробітники Університету відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей

07.12.2023

7 грудня співробітники Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відвідали Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків», що у Баришівському районі Київської області. Окрім святкової програми із врученням подарунків для дітей-сиріт, фахівці НМУ, професійні лікарі-стоматологи, провели профілактичний стоматологічний огляд вихованців Центру.

Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, потребують особливої уваги та турботи. Відтак за ініціативи та підтримки ректора НМУ Юрія Кучина вихованців центру соціально-психологічної реабілітації лікуватимуть у Стоматологічному медичному центр нашого Університету.

Центр «Сезенків» із подарунками відвідали генеральна директорка Університетської клініки НМУ Ніна Прощенко, в.о. завідувача кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти нашого Університету Андрій Прощенко, професорка Олена Остапко, доцентка Вікторія Волинець, асистенти Олег Листопад та Анна Ленігевич, старші лаборантки Ксенія Сорокіна та Анастасія Кулик. Також наші колеги провели для дітей майстер-клас по догляду за зубами та порожниною рота.

Нині на вихованні у Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків» перебуває 35 дітей.

Пресцентр НМУ