Співробітники Університету провели навчальний курс для військових медиків

04.07.2023

Кафедра травматології і ортопедії НМУ імені О.О. Богомольця бере активну участь у розвитку системи безперервної освіти лікарів травматологів та лікарів суміжних спеціальностей. Розроблено практично-орієнтований навчальний курс, спікерами якого виступають відомі спеціалісти галузі зі всієї України. Вони діляться із слухачами новітніми досягненнями у сучасній травматології та ортопедії. Нині охоплено навчанням понад три тисячі лікарів України.

Чергова тема навчального курсу, що відбувся першого липня у змішаному форматі, була присвячена патології у ділянці плечового суглоба, генезису, діагностиці та лікуванню. Організатори заходу – Національний медичний Університет імені О.О. Богомольця,  ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів» та ГО «Українська асоціація медичної освіти».

У пленарному засіданні взяли участь завідувач профільної кафедри, професор Олександр Бур’янов, співробітники цієї ж кафедри професор Володимир Кваша та доцент Віктор  Лиходій. Також долучився  до навчального заходу начальник клініки ушкоджень «Військовий медичний клінічний центр північного регіону», полковник медичної служби Ігор Крапчук. У своєму зверненні до слухачів він відзначив важливість і необхідність постійного удосконалення професійної майстерності. Це стосується і військових медиків, адже під час виконання бойових завдань українські бійці отримують не лише поранення, а й травми, що потребують ефективного лікування. Своєю чергою професор Олександр Бур’янов наголосив на тому, що цивільні і військові медики виступають сьогодні єдиним фронтом і завдяки співпраці досягли вагомих результатів – понад 80 відсотків постраждалих воїнів знову повертаються у стрій.

Пресцентр за інформацією кафедри ортопедії і травматології