НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Співробітники НМУ імені О.О.Богомольця взяли участь в 13-му Світовому конгресі з протиріч у неврології (СONy) м.Мадрид, Іспанія

16.04.2019

4-7 квітня 2019 року відбувся 13-й Світовий конгрес з протиріч у неврології (CONy) в місті Мадрид, Іспанія.

Даний захід – це міжнародна платформа для обговорення та порівняння досвіду в неврологічній практиці серед провідних експертів. CONy зосереджується на невирішених питаннях неврології та має на меті надати найсвіжіші дані для забезпечення клініциста надійною науковою інформацією, що допомагає в повсякденному лікуванні пацієнтів. Серед доповідачів конгресу була завідувач кафедри неврології НМУ імені О.О. Богомольця, професор Соколова Лариса Іванівна. Вона виступила із доповіддю на тему “Should therapy be initiated in clinically isolated syndrome (CIS) cases not having oligoclonal bands (OCB)?”, яка наразі є однією з найактуальніших внаслідок прийняття нових критеріїв діагностики розсіяного склерозу. У дебатах взяли участь професори Klaus Schmierer з Великої Британії та Marcin Mycko з Польщі.

В цілому, конгрес тривав 4 дні, в середньому по 12 годин в 10 різних секціях. Його відвідали представники з 74 країн світу та було представлено 153 постерні доповіді. Співробітники кафедри неврології НМУ імені О.О.Богомольця: завідувач кафедри неврології, професор Соколова Л.І та асистент кафедри неврології, аспірант очної вечірньої форми навчання Потапова К.П. також представили постер на тему: “The importance of food items for MS course correction” в секції розсіяний склероз.

З великим багажем знань та емоцій представники нашого університету повернулись до України та будуть впроваджувати сучасні підходи в українську неврологічну практику.