НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СПІВРОБІТНИКИ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ EFSA

30.06.2022

Співробітники кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяли участь у роботі IV Міжнародної конференції Європейської агенції з питань безпеки харчових продуктів (EFSA) «Єдине  Здоров’я, Довкілля, Суспільство – Конференція 2022»(«ONE – Health, Environment, Society – Conference 2022»). Форум пройшов у Брюсселі (Королівство Бельгія) у змішаному форматі і був присвячений 20-й річниці створення Агенції.

У міжнародній конференції взяли участь близько 5500 учасників, які представляли багато країн, державні, громадські, комерційні організації, пов’язані з оцінкою якості і безпеки харчових продуктів.

Від НМУ в конференції у Брюсселі взяли участь – доцент кафедри гігієни та екології №1 Анна Благая та дистанційно  — асистент кафедри, кандидат медичних наук Микола Кондратюк (завідувач кафедри гігієни та екології №1 – професор Василь Бардов).

Варто відзначити, що завдяки злагодженій роботі ректора НМУ Юрія Кучина, міжнародного відділу НМУ та директора Інституту гігієни та екології Сергія Омельчука доцент Анна Благая взяла безпосередню участь у конференції та пройшла додаткові інтенсивні майстер-класи «Практика з безпечності харчових продуктів (FSKX)» («Food Safety Knowledge Exchange (FSKX) Workshop») та «Як стійкість до антибіотиків у патогенних бактерій рослин впливає на «Єдине здоров’я»?» («ONE conference satellite workshop How does antibioticresistance in plant pathogenic bacteria impact ‘One Health’?»), розраховані лише на 30 учасників.

У ході наукових доповідей тематичних сесій учасники Конференції мали змогу отримати новітні знання з оцінки ризиків у сфері харчування, здоров’я людини та стану навколишнього середовища. Крім того, вони відвідали Європейський Парламент, що символічно збіглося з наданням нашій державі статусу кандидата для вступу до ЄС.

 

Пресцентр за матеріалами кафедри гігієни та екології №1