НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ГУРТКІВ КАФЕДР ПРОПЕДЕВТИКИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ №2 І ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ №1

19.11.2021

За ініціативою доцентів Олени Карпенко та Анни Благої відбулось спільне засідання студентських наукових гуртків кафедр пропедевтики внутрішньої медицини №2 і гігієни та екології №1 на тему “Оптимізація способу життя студентів-медиків під час пандемії COVID-19. Вплив фізичної активності на розумову працездатність”, підтримане завідувачами відповідних кафедр.

Цей проєкт подовжив традицію інтеграції терапевтичних та гігієнічних аспектів сучасних підходів у діагностиці та профілактиці захворювань.

Цього року засідання відбулось, враховуючі чудову можливість гібридної моделі освітнього процесу, у змішаному форматі із аудиторною та  онлайн- участю.

У засіданні взяли участь студенти 5-го курсу факультету підготовки іноземних громадян, які з другого курсу навчання є активними гуртківцями кафедр (Jafar Raza (Great Britain), Denis Saftschuk (Germany), Maha Nateel (Republic of Ireland), а також асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №2 А.С. Петрова.

Доповідачі Олександра Капліна (медичний факультет №1, 4 курс), Катерина Гурська (медичний факультет №4, 4 курс), Adeeb (ФПІГ, 4 курс), представили свої доповіді на теми:

  • “Prevention of anxiety in NMU students in terms of the COVID-19 pandemic”;
  • “Revealing the loss of a healthy lifestyle among medical students during the COVID-19 pandemic” та
  • ” Exercises and its impact on brain functioning”.

Молоді науковці виклали результати своїх досліджень, проведених серед студентів у період локдауну, а також метааналіз даних сучасних джерел літератури на теми, пов‘язані з діагностичними та профілактичними аспектами зниження рівня фізичної активності, що, як виявилось, є вкрай актуальним серед наших студентів у ці незвичні часи.

Доповіді студентів викликали жваве обговорення за участі студентів.

Керівники студентських наукових гуртків кафедр розповіли гуртківцям про важливість клініко-профілактичних підходів у збереженні свого здоров‘я та здоров‘я майбутніх пацієнтів з огляду беззаперечної важливості.

Заключним рішенням старост гуртка Юлії Талабко і Тетяни Скірської було підбито підсумок вже традиційного формату як успішного з плануванням спільних засідань у наступному році з урахуванням викликів сучасності.

 

Прес-центр за матеріалами гігієни та екології №1