РЕЗУЛЬТАТИ СПАРТАКІАДИ "ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ"

19.12.2015

Фінішувала І Спартакіада учнівської та студентської молоді з прикладних видів спорту «Захисник Вітчизни» Шевченківського району м. Києва: 17 грудня 2015 р. у приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося підведення підсумків та урочисті нагородження переможців та призерів цих змагань.
У Спартакіаді  з 8 видів спорту взяли участь вісім навчальних закладів Шевченківського району. Спортивні перегони проводилися на спортивних базах ВНЗ району, в тому числі в НМУ імені О.О. Богомольця – настільний теніс та військово-прикладне багатоборство.
Збірні команди нашого Університету виступили вельми успішно, адже перемогли у 7 з 8 видів спорту та посіли одне ІІ місце.
Під час урочистої церемонії закриття Спартакіади спортивна делегація НМУ отримала 7 кубків з медалями та загальнокомандний кубок за перемогу.
Зокрема, до складу команд увійшли наступні студенти-спортсмени:
1. Волейбол: Андрусенко Р., Чумак Н., Ель Кафарна, Бондаренко В., Боюка Д., Кашпур А., Момро М.
2. Шахи: Маршалок У., Івановська Г., Нечаєв К.
3. Шашки: Чумак Н., Дударчук О., Янковський Я.
4. Плавання – Коваль К., Соколик В., Шадурська К., Рядська О., Оголь Є., Коваль В., Ошурко В., Лисак А., Григоренко К., Науменко І.
5. Мініфутбол: Олексюк В., Семенюк Т., Войтович О, Стеценко Т., Дрозд П., Воротинцев О., Жильчук Д.
6. Настільний теніс: Кожокарь О., Городецький О.
7. Стрільба з мінікаліберної гвинтівки: Іванків О., Рибченко В., Музика А.
8. Військово-прикладне багатоборство: Бабюк В., Слюсарев М., Савчук Є., Баранчук Р., Руденко О., Олексієнко М., Митницький К.

Щиро вітаємо спортсменів з командною перемогою у змаганнях!