Приєднуйтесь до школи-семінару «Проблеми фізики живого та біоетики»

22.11.2022

Факультативна школа-семінар «Проблеми фізики живого та біоетики» у листопаді провела для студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця низку заходів.

Зокрема, відбулася лекція лекції на території Київського зоопарку. Основним спікером виступив заступник директора Сергій Харьков. Обговорили важливі теми значення сучасних зоопарків у збереженні біорізноманіття та розвитку ветеринарної медицини (деталі за посиланням). Дізналися про роботу Київського зоопарку зі збереження тварин інших зоопарків країни, через військову інтервенцію росії в Україну. Під час зустрічі студенти першого та другого курсу НМУ провели невеличку благодійну акцію допомоги – передали зоопарку корм для птахів.

Також на запрошення Народної акторки України Лариси Кадочнікової, відомої всім як головна героїня фільму «Тіні забутих предків», студенти-медики також відвідали виставу «Музика кохання», сюжет якої розповідає про історію кохання польського композитора Фредерика Шопена та французької письменниці-романістки Жорж Санд (дивитися за посиланням).

Разом із цим завершився наш тривалий конкурс відеороликів на тему «Чарівна осінь у вашому місті». Для участі у даному конкурсі, що мав гуманітарно-психотерапевтичний характер, було відібрано 10 робіт. Перші чотири почесних місця із них у номінації «глядацьких симпатій» (кількість переглядів+кількість «вподобайок») отримали:

Усім охочим взяти участь в проєктах школи-семінару з фізики живого та біоетики потрібно звертатися до доцентів кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики Анатолія Єгоренкова (науковий керівник школи-семінару) та Вікторії Пащенко (заступник наукового керівника).

 

За інформацією кафедри медичної і біологічної фізики