ПРОГРАМА ЛІТНІХ ДОСЛІДЖЕНЬ НА КАФЕДРІ ФТИЗІАТРІЇ ТА ПУЛЬМОНОЛОГІЇ
На кафедрі фтизіатрії та пульмонології НМУ на чолі з професором Василем Петренко 20 червня 2018 року приймали студентів, які планують присвятити канікули дослідженню питань туберкульозу в Україні.
Студентки Медичної школи Університету Брауна Сполучених Штатів Америки Ешлі Галіган та Лідія Хайлі вже два тижні працюють над вивченням питань діагностики туберкульозу у дітей.
Студент з Тайвані Чен Чі Ян є першим іноземним студентом, який прибув до НМУ за програмою Міжнародної федерації асоціацій студентів-медиків (IFMSA, International Federationof of Medical Students Associations). У центрі його уваги – прогнозування ризику гепатотоксичних реакцій під час лікування туберкульозу в залежності від генного поліморфізму цитохрому P4502E1.
З іноземними студентами мали змогу поспілкуватися студенти четвертого курсу НМУ. Обговорювали різні питання, зокрема, організацію навчання в університетах Америки і Тайваню, тривалість вивчення дисциплін, актуальність проблеми туберкульозу в країнах, звідки прибули гості, причини вибору теми і місця досліджень.
Кафедра фтизіатрії та пульмонології
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/06/IMG-5b7efbaabc16f57b96a77ef194710eb3-V.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/06/IMG-e51df79eb34e5fb768df3775fdd2dd02-V.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/06/IMG-fab435fe49babecd37bf887db2143baf-V.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/06/20180620_101708-1-1.jpg)