НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВСТУПНА КАМПАНІЯ У ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН

13.09.2021

11 вересня 2021 року у морфологічному корпусі НМУ 15 абітурієнтів із семи країн – Білорусії, Єгипту, Еквадору, Нігерії, Ірану, Бангладеш, Йорданії, – складали вступні іспити із української та англійської мов, біології, хімії та математики.

Традиційно перед початком екзаменаційних випробувань перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М. Науменко та проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л. Скрипник привітали вступників, побажали успішно скласти іспити та влитися у сім’ю нашого Університету. Активну участь у проведенні екзамену також взяли відповідальний секретар приймальної комісії, доцент М.В. Тарасенко та його заступник, доцент І.В. Саханда.

Заступник декана факультету підготовки іноземних громадян О.В. Романюк розповіла, що уже сформовано декілька академічних груп першокурсників, які з 1 вересня розпочали навчання і вже демонструють гарні результати. Усі іноземні громадяни висловлюють бажання навчатися аудиторно, адже це їм дає змогу краще познайомитися з викладачами, однокурсниками та Університетом, в якому вони проведуть щонайменше шість цікавих і насичених років фахового зростання.

 

Газета «Медичні кадри»