НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПІШЛА З ЖИТТЯ ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ХІРУРГІЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ ТА ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ХІРУРГІЇ ДИТЯЧОГО ВІКУ, ПРОФЕСОР ЯКОВЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

12.05.2022

З глибоким сумом повідомляємо, що на 68 році життя пішла у вічність професор Людмила Миколаївна Яковенко – вчений-стоматолог із світовим ім’ям, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Майже все життя та професійна діяльність Людмила Миколаївна були пов’язані з Університетом. Вона 1977 року з відзнакою закінчила Київський медичний інститут,  працювала на посаді старшого лаборанта  кафедри хірургічної стоматології, одночасно навчаючись в заочній аспірантурі.

З 2006 по 2016 рік працювала на посаді професора кафедри. З 2016 року і до останніх днів життя очолювала кафедру хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку.

Людмила Миколаївна є розробником напрямку комплексного лікування дітей з вродженими вадами обличчя, новоутворень тканин ЩЛД. Автор 261  наукової праці, зокрема типових навчальних програм, методичних рекомендацій, 30 робочих зошитів, 5 підручників, 5 учбово-методичних посібників, 42 патентів. Брала участь понад 50 науково-практичних конференціях. Науковий стаж – 40 років.

Світлий та незгасний спомин про добрі земні справи Людмили Миколаївни  назавжди залишиться у пам’яті та серцях усіх, хто її знав, любив та шанував.

 

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, колегам, учням та усім друзям.

 

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ …

 

Колектив Університету