НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПІДСУМКИ ВЕБІНАРУ НА ТЕМУ «ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19: ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ»

07.06.2021

 

3 червня 2021 року під патронатом ректора, доктора медичних наук, професора Ю.Л. Кучина відбувся вебінар на тему «Вакцинація від COVID-19: запитання та відповіді».  Під час вебінару, який пройшов в онлайн-форматі на платформі Zoom, було детально обговорено тему вакцин від SARS-CoV-2, їх практичного застосування, нормативну базу та дано відповіді на запитання.

Модератор  вебінару – декан медичного факультету №3, MD, професор кафедри дитячих інфекційних хвороб, Оксана Виговська, а також спікери – Федір Лапій, голова Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики, PhD, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національного університету охорони здоров’я  України імені П.Л. Шупика; Євгеній Гречуха, лікар-педіатр, старший лаборант кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ імені О.О. Богомольця, регіональний тренер з вакцинації проти COVID-19; Ірина Колеснікова, заступник Голови Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики, національний тренер мобільних бригад з щеплень від COVID-19, професор, MD, завідувач кафедри епідеміології НМУ імені О.О. Богомольця, –  представили матеріали про поточну епідеміологічну ситуацію з COVID-19, вакцини які зареєстровані в Україні, абсолютні протипоказання до вакцинації, застереження та рекомендації. Було також розглянуто клінічні випадки та обґрунтування тактики щодо вакцинації в кожному конкретному випадку.

Під час вебінару слухачі отримати розгорнуті відповіді від провідних експертів. У чат надійшли актуальні запитання, на які учасники вебінару отримали вичерпні відповіді.  Користуючись нагодою, також додаємо посилання на збірник з 100+ запитань та відповідей щодо вакцинації від COVID-19 http://bit.ly/100answers_vaccov .

Дивіться вебінар на YouTube:

 

Прес-центр за матеріалами деканату медичного факультету № 3