НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПІДСУМКИ ЛІТНЬОЇ НАУКОВОЇ РОБОТИ ТА ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ГУРТКА КАФЕДРИ ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ №1

13.09.2021

11 вересня 2021 року кафедра гігієни та екології №1, яку очолює член-кореспондент НАМНУ, професор В.Г.Бардов, провела засідання студентського наукового гуртка у вже традиційному виїзному форматі.

Було підбито підсумки планової літньої наукової роботи. Адже викладачі кафедри протягом канікул у дистанційному і офлайн-форматах продовжували керівництво дослідженнями своїх найбільш працьовитих та обдарованих студентів. Також попередній староста Сергій Деркач передав повноваження новим старостам гуртка – Юлії Талабко і Тетяні Скірській.

Виїзне засідання відбулось у Національному Музеї Чорнобиль за активної підтримки адміністрації закладу та було даниною 30-м роковинам Чорнобильської трагедії. Захід, як відомо, планувався на квітень, але на заваді стали карантинні обмеження.

З метою інтеграції знань з практикою англійської мови досвідчений гід Ірина Маслюк провела тур тематичними експозиціями музею англійською мовою, що вкотре надає можливостей гуртківцям кафедри  поліпшувати  своє майбутнє професійне резюме і залучає студентів як україномовної, так і англомовної форми навчання.

Окремо потрібно зазначити про  особливу частину екскурсії, яку провели спеціально для студентів НМУ. В ній розповідали про медико-гігієнічні аспекти аварії на Чорнобильській атомній електростанції, а також проведено інтерактив з використання приладів радіаційного контролю.

 

Прес-центр за матеріалами кафедри гігієни та екології №1