Підписано меморандум між НМУ імені О.О. Богомольця і Люблінським медичним університетом

15.11.2023

15 листопада 2023 року у Польщі відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Люблінським медичним університетом та Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця. Ректори Войцех Залусек та Юрій Кучин своїми підписами засвідчили наміри обох сторін співпрацювати у сфері досліджень у медичній освіті, академічної мобільності між двома закладами вищої медичної освіти для студентів і співробітників, а також реалізації спільних проєктів.

Перший етап співпраці між університетами розпочнеться вже 20 листопада цього року. У рамках домовленостей 4 співробітників НМУ імені О.О. Богомольця пройдуть тижневе стажування в Медичному симуляційному центрі (UML Medical Simulation Center) в Любліні. Під час тренінгу учасники ознайомляться з методами та прийомами, що використовуються в медичній симуляції, що включатиме симуляційне навчання з високою та низькою точністю, рольові сценарії, ознайомлення із симульованою програмою пацієнта, ІТ-рішеннями в медичній симуляції та аспектами управління Центром медичного моделювання.

Підписання меморандуму про співпрацю між Люблінським медичним університетом та Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця є приємною і знаковою подією для колективу та студентства нашого Університету. У рамках міжнародного співробітництва НМУ впевнено лідирує серед закладів вищої медичної освіти країни. Університет співпрацює з 43 зарубіжними науково-освітніми та лікувальними закладами, організаціями та асоціаціями, підприємствами та фондами, бере участь в програмі ЄС Erasmus + та є членом Консорціуму з глобального здоров’я. Також діють угоди про співпрацю в рамках програми Erasmus+ (KA1 – академічна мобільність) з Варшавським медичним університетом (Польща), Медичним Університетом Білостоку (Польща), Університетом Арістотеля (Греція), Університетом Вальядоліда (Іспанія), Університетом Санко (Туреччина).

Нині медична родина НМУ прямує до нових висот!

Пресцентр НМУ