Першокурсникам медичного факультету №2 влаштували квест

12.09.2023

Зусиллями культурно-розважального відділу Студентської ради медичного факультету №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця для нових членів медичної родини НМУ було організовано та проведено традиційний захід – квест для першокурсників. Студенти отримували інтелектуальні та розважальні завдання, завдяки яким мали змогу поринути у світ медицини та студентського життя.

Команда Студентської ради медичного факультету №2 організувала 9 станцій, на яких першокурсники могли ознайомитися з відповідними теоретичними аспектами та набути перші практичні навички у різних галузях медицини.

Захід відбувся у теплій атмосфері, з чудовими емоціями. Тут лунали щирий сміх, не було конкуренції, а лише жвава зацікавленість, спортивний азарт та драйвовий настрій. Команди досягали певної поставленої мети, використовуючи власні знання та досвід. Це була справжня подорож під час якої розгадували головоломки, кросворди, вирішували тематичні завдання, аналізували отриману інформацію, долали спортивні дистанції. Жартівливі ігри потішили всіх, хто був присутній на заході.

Студенти-першокурсники активно відпочили, поринули у світ медицини та ознайомилися з величним минулим нашого Університету.

Бажаємо новому поколінню студентів медичного факультету №2 успішних, цікавих та плідних років навчання!

Пресцентр НМУ за інформацією медичного факультету №2