ПЕРША ГРА “ЩО? ДЕ? КОЛИ?” З ВИКЛАДАЧАМИ
15.05.2017
12 травня відбулася чергова гра Інтелектуальних Ігор. У грі взяли участь: Сергієнко Тамара ( викладач кафедри україністики), Турчина Наталя ( доцент кафедри неврології) , Джус Марта ( доцент кафедри внутрішньої медицини №2), Яковлєв Павло (асистент кафедри урології), Пашевін Денис ( асистент кафедри патофізіології) , Гнилоскуренко Ганна (асистент кафедри педіатрії №4), Долінчук Людмила ( асистент кафедри мікробіології).
За результатами гри:
1 місце – команда «Gene»
2 місце – команда «Т-кілери»
3 місце – команди «Пипетка добра» та «Пандемія»
Висловлюємо вдячність усім викладачам та студентам, які долучилися до цього заходу!
За новинами слідкуйте http://vk.com/igames_nmu.
Інтелектуальні ігри
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/7fMNuindDEM.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/FD39bLOO0OY.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/HgL3xm4UgJU.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/HnBQgRdiqPA.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/oWioIYeR_MA.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/RM1P7xTqBW0.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/yKwj0dCx_ng.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/05/ylxc4ahC_gY.jpg)