П’ятикурсниці фармацевтичного факультету пройшли стажування у Польщі

15.05.2024

У межах двосторонньої угоди триває співпраця Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Варшавського медичного університету (Польща). П’ятикурсниці фармацевтичного факультету НМУ взяли участь у міжнародному проєкті з академічної мобільності Еразмус+ і пройшли короткострокове стажування на базі фармацевтичного факультету ВМУ.

Під час стажування Софія Ушакова та Ольга Івженко відвідали профільні кафедри фармацевтичного факультету Варшавського медичного університету. Особливу увагу приділили питанню організації навчання студентів на кафедрі органічної та фізичної хімії, досвідом роботи якої поділився декан фармацевтичного факультету ВМУ, професор Пьотр Лулінський. Також наші студентки поспілкувалися з викладачами та здобувачами вищої освіти факультету.

Навчальні кімнати та лабораторії, у яких майбутні фармацевти набувають практичних навичок, продемонстрував учасницям стажування завідувач кафедри фармацевтичної біології Себастьян Граніка. Значну зацікавленість у Софії та Ольги викликала розповідь доцентки кафедри фармакогнозії Малгожати Єзьорек, про досвід лабораторного вирощування лікарських рослин в особливих умовах задля збереження екосистеми. Також дівчата відвідали практичні заняття на кафедрі медичної хімії та токсикології.

Стажування студенток 5 курсу фармацевтичного факультету НМУ імені О.О. Богомольця на базі Варшавського медичного університету стало можливим завдяки підписаній у 2015 році Угоді про співпрацю між університетами та за підтримки відділу міжнародних зв’язків НМУ. Майбутні фармацевтки отримали цінний досвід для подальшої самостійної практики.

Пресцентр НМУ за інформацією кафедри хімії ліків та лікарської токсикології