Олімпіада з анатомії людини – давня традиція кафедри описової та клінічної анатомії НМУ

29.05.2023

На кафедрі описової та клінічної анатомії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця понад 50 років проводиться традиційна щорічна олімпіада. Цьогоріч вона об’єднала 80 першокурсників, які вирішили продемонструвати рівень набутих компетентностей з базової дисципліни. Метою олімпіади є укріплення потреби у студентів навчатися та вміння застосовувати на практиці отримані знання і вміння.

У день проведення олімпіади в аудиторії №1 морфологічного корпусу кожен студент отримав папку із тестовими завданнями, що охоплюють усі розділи анатомії людини, а також зображення візуалізації анатомічних утворів сучасними методами клінічного дослідження, наприклад, КТ і МРТ. Виконавши завдання, учасник олімпіади повертає папку і, що важливо, підписує не власним прізвищем, а довільним девізом. Це забезпечує анонімність виконаної роботи і додає упевненості в тому, що оцінка роботи буде об’єктивною і доброчесною.

«Для колективу нашої кафедри ця олімпіада – це справжнє свято знань і велика відповідальність. Ми заздалегідь ретельно готуємося і хвилюємося разом з нашими вихованцями. У цьому році першокурсники порадували своїм прагненням ґрунтовно вивчати фундаментальну дисципліну. Своєю чергою наставники подбали про те, щоб освітній захід пройшов організовано, виявив кращих студентів, які зможуть згодом гідно представляти наш Університет на всеукраїнських і міжнародних олімпіадах», – зазначила завідувачка кафедрою, професорка Ірина Дзевульська,

Відтак, за результатами проведення олімпіади з анатомії перше місце здобув студент медичного факультету №4 Владислав Безклинський, другим став першокурсник медичного факультету №1 Денис Терлецький, а третє місце посіла студентка медичного №1 Дана Калиновська. Призери олімпіади отримали набори анатомічної літератури, виданої науковцями кафедри. Вітаємо!

За інформацією кафедри описової та клінічної анатомії