Офіс підтримки вченого проводить опитування щодо регіональних центрів трансферу технологій

21.10.2022

Представників наукового товариство Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запрошують пройти опитування «Регіональні центри трансферу технологій: актуальність та виклики», що було розроблено робочою групою Міністерства освіти і науки України та Офісу підтримки вченого. Результати даного опитування будуть використані для визначення обізнаності науковців України в питаннях забезпечення трансферу (комерціалізації) наукових результатів і технологій.

Відтак, робочою групою Міністерства освіти і науки України та Офісу підтримки вченого 18 жовтня було опубліковано опитування «Регіональні центри трансферу технологій: актуальність та виклики. Його мета – оцінка актуальності ініціативи МОН щодо визначення процедури створення та функціонування регіональних центрів трансферу технологій.

Доцільність прийняття проєкту постанови КМУ обумовлена необхідністю розвитку національної інноваційної екосистеми шляхом розширення мережі елементів інноваційної інфраструктури, активного залучення науковців до інноваційної діяльності, поєднання наукового та промислового потенціалу, забезпечення трансферу технологій та комерціалізації наукових результатів, збільшення обсягу інноваційної продукції в загальному обсязі промислової продукції, реалізації продукції із високою прибутковістю, що призведе до відновлення інноваційним шляхом економіки України, яка зазнає суттєвого впливу внаслідок війни та воєнного стану.

Результати опитування будуть використані для визначення обізнаності науковців України в питаннях забезпечення трансферу (комерціалізації) наукових результатів і технологій та, за необхідності, можуть бути опубліковані, але без ідентифікації закладу вищої освіти, представники яких брали участь в опитуванні.

Посилання на анкету: https://bit.ly/3gqZsnQ

 

Пресцентр за інформацією Офісу підтримки вченого