НМУ імені О.О. Богомольця і фармацевтична компанія «Серв’є Україна» підписали меморандум про співпрацю

06.03.2025

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та крупна фармацевтична компанія «Серв’є Україна» підписали меморандум про співпрацю. Основними напрямками співробітництва стане реалізація спільних освітніх проєктів для науково-педагогічних працівників і студентів-фармацевтів, реалізація програм стажування та обміну досвідом, організація профорієнтаційних заходів і соціальних активностей. Мова йде і про розширення співробітництва у контексті поліпшення якості підготовки фахівців фармацевтичної галузі України.

5 березня ректор НМУ Юрій Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Олександр Науменко, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Олександр Канюра, проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародних зав’язків та європейської інтеграції Рімма Скрипник, деканка фармацевтичного факультету Тетяна Рева, завідувачка кафедри хімії ліків та лікарської токсикології Ірина Ніженковська і начальниця відділу міжнародних зв’язків Іванна Саханда зустрілися з представниками «Серв’є Україна», що входить до складу французької фармацевтичної групи «Серв’є». Зі сторони компанії у зустрічі взяли участь генеральний директор Ніколя Клаврель, його помічниця Оксана Огієвич, начальниця відділу управління та розвитку персоналу Ольга Шилова, фахівчиня з підбору персоналу Тетяна Ткачук.

Ректор нашого Університету з колегами розповіли партнерам про історію розвитку та сучасні напрямки роботи, зокрема про освітні досягнення фармацевтичного факультету НМУ, досвід реалізації міжнародних проєктів і співпраці з партнерами. Варто відзначити, що французька фармацевтична компанія та НМУ імені О.О. Богомольця вже реалізували спільні ініціативи минулого року. У межах співпраці студенти фармацевтичного факультету НМУ зустрілися з керівництвом компанії, відвідали з екскурсією компанію «Серв’є Україна» та спільно з її фахівцями взяли участь у акції з висадки дубів у парку «Гірка Крістера». Такі профорієнтаційні зустрічі є дуже корисними, оскільки дають можливість студентам зорієнтуватися у кар’єрних можливостях у фармацевтиці, ознайомитися з реальними історіями професійного успіху та перспективами розвитку галузі.

«Для Університету важливо, щоб випускники фармацевтичного факультету були конкурентними на ринку праці, чітко розуміли, що робитимуть у майбутньому, якими професійними компетенціями повинні володіти. Тому співпраця з ефективними компаніями, які зарекомендували себе на ринку як відповідальні роботодавці, є важливим напрямком профорієнтаційної роботи. І ми розвиваємо його на належному рівні», – зазначив ректор Юрій Кучин.

У межах зустрічі сторони обговорили подальші кроки взаємної співпраці та довгострокового партнерства. Домовилися, зокрема, про проведення навчальних офлайн/онлайн заходів для студентів, програм менторства від співробітників компанії, організацію стажування для здобувачів освіти та випускників, проведення спільних волонтерських проєктів.

Центр комунікацій, організаційної і редакційної роботи