Науково-дослідною частиною НМУ проведено семінар «Як успішно опублікувати наукову статтю в журналах міжнародних баз даних»
21.12.2019
16 грудня 2019 р. в аудиторії №2 Санітарно-гігієнічного корпусу НМУ імені О.О. Богомольця відбувся семінар «Як успішно опублікувати наукову статтю в журналах міжнародних баз даних».
Під час семінару Алекс Званський, засновник міжнародної компанії Big Time, фахівець з наукометрії, розповів як вдосконалити свої знання у написанні наукових робіт.
У заході взяли участь керівники та виконавці НДР, викладачі, аспіранти, студенти.
Детальна інформація подається у презентації.
Науково-дослідна частина
![](/wp-content/uploads/2019/12/IMG_2803.jpg)
![](/wp-content/uploads/2019/12/IMG_2806.jpg)
![](/wp-content/uploads/2019/12/IMG_2812.jpg)